KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235394
nr 1423 5394
Veteslav Kliuchnikov, entita och äppelblom. Signerade. 2018, Olja på duk, 20x37, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:24:19
1.200 kr